30. let Severky - setkání?


1987 - 2017 = 3O LET

Ahoj ty, kdož jsi v letech minulých spolu s námi pod hvězdou Severkou po cestách kráčel/a. Je tomu letos už třicet let, kdy se udál onen ?17. LEDEN 1987 - Vrabinec pod sněhem aneb den pro nás význačný?. A ač je náš oddíl již nějaký ten pátek minulostí a dnes všichni kráčíme po cestách svých vlastních, tak nás napadlo: co se takhle ještě jednou zkusit sejít?

Ano, dle kalendáře je jasné, že nestíháme žádnou akci uspořádat tak, abychom se trefili co nejblíže onomu dni. Proto jsme se rozhodli, že možná bude i lepší, když se sejdeme za časů teplejších, slunečnějších, kdy se bude dát třeba i u ohně posedět a u kytar zazpívat. Hledíme tedy vpřed do května či začátku června. Ale, než se do něčeho pustíme, tak...

Tak je to teď tak trochu na tobě. Chceš přijet? Posedět, pokecat, popít, pohledět na tváře, které jsi už dlouho neviděl/a? Tak neváhej a dej vědět. A ať víš, jaká je naše představa. Rádi bychom uspořádali akci nejméně dvoudenní, ne-li rovnou víkendovou. S možností rozumného ubytování za rozumné ceny pro všechny a vším dalším, co k tomu patří. A protože víme, že okolo mnohých již pobíhá nejedno robě, i s tím počítáme a klidně si ho můžeš přibalit s sebou. Prostorově bychom se rádi pohybovali v rozumném dosahu Děčína, aby i ti, kteří nestíhají celý víkend, mohli aspoň na pár hodin zaskočit. Z toho důvodu potřebujeme vědět, kolik lidí a na jak dlouho by se chtěli zúčastnit. Proto prosíme, chceš-li, piš na email toseverka@seznam.cz, máš-li zájem přijet a na jak dlouho.

Termín na zjišťování zájmu dáváme do 20. února, poté vše zhodnotíme, připravíme plán a dáme co nejdříve vědět.

Tak podumej, zavzpomínej a napiš, zda chceš přijet a pokecat si o tom, jak máme stále všichni plný kecky bezva života.

A samozřejmě: přeposílej, sdílej, vylepuj či pošli holubí poštou dál...

Vladimír Žabák Hermann
a
Zdenek Hulby Hulbach

PS: Rádi bychom na závěr přidali ještě malou doušku: od nás dvou je to definitivně naše poslední plánování.

zvadlozdroj: http://toseverka.unas.cz