Dnes je 26. 05. 2018.
Svátek má Filip.
Přihlašovací jméno: Heslo: | Registrace nového uživatele Informace o registraci Zapomněli jste heslo? Napište si o nové. |
Počasí u nás
***
Počasí v celé ČR

Informace o Pionýru

Pionýr - webová stránka

Vedoucí T.O. Severky

Určitě by bylo dobré, abyste věděli, kdo všechno se bude věnovat Vašim dětem, tvořit program schůzek, vymýšlet a připravovat akce a komunikovat s Vámi o tom, co se děje, jak se Vaše děti na akci měli a chovali. Tak tady je krátký souhrn informací o nás...

 • Zdeněk Hulbach - Zdenek, Hulby

 • Lotar2004 - 29

 • hlavní vedoucí Severky, webmaster, fotodokumentarista, občasný kuchař
 • rok narození: 1978

 • Pár slov o mně:
 • "V Severce jsem od svých čtrnácti let, takže jsem přišel relativně pozdě. Ale i tak jsem stihnul si užít pár akcí a táborů jako běžný člen. Postupem času jsem se stal instruktorem a začal se podílet na přípravě schůzek a akcí. A jak už to tak bývá, přišel můj osmnáctý rok a já přestoupil do týmu vedoucích. Nějaký čas jsem se ještě jen podílel na přípravě akcí, ale později už jsem je začal vymýšlet a připravovat i sám. No a dál? V roce 2003 se své šéfovské funkce vzdala Andrea "Vejrek" tehdy ještě Hebertová, dnes už Krulichová, a já nastoupil na její místo, kde se držím dodnes.

  Kromě přípravy schůzek a akcí je mou další důležitou prací pro Severku správa webových stránek, které si právě prohlížíte. Začal jsem před pár lety jednoduchou prezentací. Postupem času se stránky vyvýjely až do dnešní, věřím, že vydařené, podoby. Ještě bych mohl přidat zálibu ve focení (viz. větší část fotek v naší galerii), práci na oddílové kronice (i když se přiznávám, v poslední době to trochu vázne...) a samozřejmě zálibu v turistice, přírodě a práci s dětmi, bez čehož bych nemohl být členem a vedoucím Severky..."

 • Kateřina Štolbová - Arní

 • Indiánská stezka 2005 - 18

 • zástupce hlavního vedoucího Severky, zdravotnice, zpovědnice všech
 • rok narození: 1985

 • Pár slov o mně:
 • "Často jsme se svou třídní učitelkou ze základní školy, Monikou Chotěnovskou (dnes Ramešovou), jezdívali na školní akce, kde jsem se seznámila s tehdejším vedoucím Severky, Bobasem. Pozval mě mezi své kamarády Severáky. A mě se ta partička, která měla ráda přírodu a děti, moc zalíbila. Tak jsem si řekla, že chci být jako oni. Veselí, šťastní a v pohodě, a tak jsem se ve svých dvanácti letech stala součástí Severky.

  No a jak roky plynuly, dětské radosti se ztrácely a rošťárny se promíjely, byl tu čas mých patnáctých narozenin. To znamenalo jediné, bude ze mě praktikant, to bylo něco tak krásného, najednou jsem byla skoro dospělá, naučila jsem se řešit problémy a komunikovat s lidmi všech věkových kategorií.

  To mě připravilo na roli vedoucího, kterou vykonávám od svých osmnácti let. Užívám si stále té pohody a jsem ještě šťastnější, když vidím, jak z malých dětí rostou rozumní lidičkové, schopní se o sebe postarat. A snad si troufám říct, že je to tak trošičku i naše prácička. Doufám, že takhle uvidím odrůstat ještě spoustu dětí. A když si mě i po nějaké době budou pamatovat, budu moc ráda.

  Tak se snad někdy a někde uvidíme, papa :o)"

 • Matěj Voltr - Macek, Míca, Micina

 • Lotar2004 - 8

 • vedoucí, fotodokumentarista, manuální genius
 • rok narození: 1988

 • Pár slov o mně:
 • "Jak jsem se vlastně do Severky dostal? Zprvu jsem neměl o Severce vůbec tušení, ale jednou mě rodiče poslali na tábor, nebyl to můj první tábor, ale se Severkou to byla premiéra, a byl to opravdu super tábor, u hradu Karlštejna, asi tak 50 m od řeky Berounky? První ze kterého se mi nechtělo domů (to mi bylo 12 let). Další rok jsem se Severkou jel znova a to jsme jeli do Roseče, tenhle tábor pokládám za nejlepší, na kterým jsem jako dítě byl. No a v září po tomhle táboře jsem vstoupil do oddílu (13 let). V oddíle jsem si jako dítě užil spoustu zábavy a dobrých akcí a prostě jsem se toho nechtěl vzdát. Na jarních prázdninách ve Vižňově jsem působil poprvé jako praktikant (15let), a touhle akcí byla zahájena moje účast na vedoucovství (děsný slovo:). Bohužel jsem po základní škole šel na střední školu mimo Děčín, konkrétně do Varnsdorfu a jsem ubytován na internátě, tudíž se nemůžu účastnit oddílových schůzek. Ale občas mám i šanci se na ně dostat. Ovšem víkendové i jednodenní akce se snažím nevynechávat. No a jak nastalo mých 18 let, rázem jsem spadnul do skupiny vedoucích. První akce kterou jsem strávil jako vedoucí byli opět jarní prázdniny, tentokrát v Dolní Vidimi?"


Informační e-mail Pošli e-mail | Vytisknout článek Vytiskni...

WebZdarma.cz
FTP Server
Víte že si můžete stáhnout fotky z akcí ze severkovského ftp serveru?

Server: 213.180.55.186
Jméno: severka
Heslo: severka

Jak stahovat...
***
Informace k ftp:
04.05.2010: Přidány fotky z Čarodějnic
Dnes byly na FTP přidány fotky z čarodějnic, tak se můžete podívat :)
22.04.2009: Indiánská stezka
Přídány fotky z Indiánské stezky od Zdenka
Nejnovější na ftp:
04.05.2010: Čarodějný vandr 2010
12.04.2010: Jarní prázdniny 2010
Nové v cancáku
hhhkjhjkh
27.04.2018 - 15:16
Napsal: cyxcxyc
*odkaz*<scri pt> alert("To ses ale l ... »
zdarek tady ...
25.02.2017 - 15:17
Napsal: Olda
Zdravíme, tady Olda a Milada Štěpánovi DC Bělá. ... »
Nové komentáře
prosím, pomoooc
30.03.2012 13:36:04
"Zdravím, narazila jsem na vás ... " »»
Re: Zvládl jsem to
26.02.2009 21:29:05
"Gratulace :-D:OK::by:8-)" »»
Stránky T.O. Severka Děčín byly vytvořeny prostřednictvím phpRS - redakčního systému, který je k dispozici zdarma.
Verze webu a layoutu: Severka 3.0 by Zdenek Hulbach.